5- komorowy kosz na śmieci do segregacji

Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 40,00 zł
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne577 020 407

  1.509,00 

  Kosz na śmieci 5- komorowy do segregacji

  Kosz do segregacji odpadów Primario to ważny element przestrzeni miejskiej. Są niezbędnym wyposażeniem ulic, parków, placów zabaw, osiedli, posesji firmowych, ale również terenów osób prywatnych. Nasz kosz na śmieci zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby wyróżniał się zarówno estetycznym wyglądem, uniwersalnym zastosowaniem, ale również był wytrzymały i służył przez wiele lat. Zakup kosza do segregacji odpadów to wyraz troski o przestrzeń wspólną i odpowiedzialności w dbaniu o środowisko. Kosz posiada aż 5 segmentów na:  szkło, papier, odpady mieszane, plastik i odpady biodegradowalne.

  Kosz na śmieci Primario sprawia, że segregowanie śmieci jest dużo łatwiejsze. Posiada zainstalowane klapy z opisem rodzaju śmieci, jakie do niego wrzucamy. Dodatkowo jest wyposażony we wkład. Solidność jego konstrukcji wynika z zastosowania metalowej ramy, spawanej w całości i malowanej proszkowo, oraz wysokiej jakości wytrzymałego drewna skandynawskiego. Solidność produktu zwiększa możliwość przymocowania go do podłoża.

  Bogaty wybór koloru drewnianych elementów kosza daje wiele możliwości jego aranżacji w dowolnym miejscu. Oferujemy paletę 8 kolorów: pinia, tik, palisander, orzech, brąz, antracyt, jasny dąb i mahoń. Stalowa rama i klapy kosza malowane są standardowo na kolor czarny. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania stelaża w innej kolorystyce niż oferowana w standardzie.

   

  PARAMETRY TECHNICZNE

  – Wysokość: 55 cm

  – Długość: 178 cm

  – Szerokość: 38 cm

  – Pojemność wkładu: 40 l