Donica kwadratowa mała 60 cm

Zamówienie telefoniczne690 004 868

  950,00 

  Donica kwadratowa średnia 60 x 60 cm

  Donica miejska nadaje się zarówno do ogrodu, na taras, jak i w zielonych częściach miasta. Idealna do zaprezentowania różnego rodzaju roślin. Wyróżnia się wyszukanym stylem i wytrzymałą konstrukcją. Wykonana jest z estetycznie wyglądającej stali, spawanej i pomalowanej trwałą metodą proszkową w kolorze czarnym. Drewniane, grube deski sporządzone są z wysuszonego komorowo świerku skandynawskiego, który otrzymał klasę wytrzymałości C 14 i C 24. Wszystko to sprawia, że jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne i może stanowić wyposażenie ogrodu, bez obawy przed jej zniszczeniem. Unikalnego stylu dodają natomiast stylowe zaślepki w kształcie kuli.

  PARAMETRY

  Wnętrze o pojemności 350 litrów wyściełane jest mocną folią. W celu podwyższenia stabilności istnieje możliwość przymocowania donicy do podłoża.

   

  WYMIARY TECHNICZNE 

  Wysokość całkowita: 50 cm

  Długość całkowita: 60 cm

  Szerokość całkowita: 60 cm

  Pojemność donicy: 150 litrów

  PALETA BARW

  Donica miejska posiada stelaż malowany proszkowo na kolor czarny oraz zaimpregnowane elementy drewniane w 8 opcjonalnych wariantach kolorystycznych: pinia, tik, palisander, orzech, brąz, antracyt, jasny dąb i mahoń. Na życzenie klienta istnieje również możliwość pomalowania stelaża w innym kolorze

  Wymiary

  • Wysokość całkowita – 50 cmm
  • Długość całkowita- 60 cm
  • Szerokość całkowita – 60 cm
  • Pojemność donicy – 180 dm3

  Paleta barw

  Stelaż malowany proszkowo RAL 7016

  Deski opcjonalnie: dąb jasny, pinia, tik, machoń, orzech, brąz, antracyt, palisander