Kosz do segregacji odpadów, 3 – komory

Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 40,00 zł
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne577 020 407

  1.059,00 

  Kosz na śmieci 3- komorowy do segregacji

  W czasach, kiedy sortowanie odpadów jest już normą, rośnie zapotrzebowanie na proste i funkcjonalne kosze do segregacji śmieci. Kosz znajdzie swoje zastosowanie w miejscach publicznych i prywatnych. Jego obecność docenią przechodnie na ulicy lub na przystankach komunikacji miejskiej, spacerowicze, mieszkańcy osiedli, czy też rodzice na placach zabaw. Doskonale komponuje się z ławkami linii Primario w parkach oraz pozostałych miejskich terenach zielonych.

  Oferowany przez nas kosz do segregacji odpadów wyróżnia się prostą i wytrzymałą konstrukcją. Wykonany został ze stalowej ramy, spawanej w całości oraz wysokiej jakości solidnego drewna skandynawskiego. Dodatkowo wyposażyliśmy go we wkłady. Zaprojektowany jest w taki sposób, aby służył użytkownikom przez lata i był odporny na warunki atmosferyczne. Możliwość przymocowania go do podłoża sprawia, że jest on wyjątkowo stabilny.

  Bogaty wybór koloru drewnianych elementów kosza daje wiele możliwości jego aranżacji w dowolnym miejscu. Oferujemy paletę 8 kolorów: pinia, tik, palisander, orzech, brąz, antracyt, jasny dąb i mahoń. Stalowa rama i klapy kosza malowane są standardowo na kolor czarny. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania stelaża w innej kolorystyce niż oferowana w standardzie.

   

  PARAMETRY TECHNICZNE

  – Wysokość: 55 cm

  – Długość: 108 cm

  – Szerokość: 38 cm

  – Pojemność wkładu: 40 l