Ławka ogrodowa Carbone 220 cm

ŁAWKA CARBONE

Zamówienie telefoniczne690 004 868

  Wyczyść

  980,00 

  Solidna ławka parkowa CARBONE 220 cm

  OPIS PRODUKTU

  Ławka parkowa Carbone to funkcjonalny, solidnie wykonany produkt – przykład tego, że to co praktyczne może łączyć się z tym, co estetyczne i stylowe. Stanowi idealny element miejskiej  architektury. Doskonale wpasuje się również w przestrzeń terenów zielonych – zarówno publicznych parków i skwerów, jak i prywatnych ogrodów. Jej drewniane elementy znakomicie komponują się z ich naturą.

  Ławkę Carbone kupuje się na lata. Jest skonstruowana w taki sposób, aby z wypoczynku na niej korzystali nie tylko jej właściciele, ale i kolejne pokolenia. Taką wytrzymałość gwarantuje jakość wykorzystanych w konstrukcji elementów. Rodzaj użytego w niej drewna to świerk skandynawski – król wśród drewna. Wysuszony komorowo surowiec dostał klasę wytrzymałości C 14 i C 24. Na drewno posiadamy dodatkowo certyfikat oraz deklarację zgodności. Oparcie oraz siedzisko wykonane jest z zaimpregnowanych desek o grubości 4,5 cm. Zgodnie z wymogami krawędzie desek są zaoblone i nie posiadają żadnych kantów. Stalowy stelaż ławki to również niezwykła stabilność – wykonany z grubych kształtowników 50×40 mm. Wszystko to sprawia, że ławka parkowa Grande zapewnia nie tylko wygodę i komfort wypoczynku, ale i bezpieczeństwo odpoczywających. Można na niej nie tylko usiąść, można na niej polegać!

  PARAMETRY

  Deski zaimpregnowane na wybrany przez Państwa kolor. Ławka posiada opcję przymocowania do podłoża, co zwiększa jeszcze jej stabilność. Dostarczana jest wraz ze wszystkimi niezbędnymi śrubami do samodzielnego montażu, który nie zajmuje więcej niż 10 min.

   

  WYMIARY TECHNICZNE 

  – długość całkowita ławki: 230 cm

  – długość siedziska: 220 cm

  – wysokość siedziska: 43 cm

  – głębokość siedziska : 40 cm

  – wysokość oparcia: 40 cm

  – wymiary deski : 45 x 70 mm

  Dostępne są również inne długości ławek: 100/ 125/ 150/ 175/ 200 cm

  PALETA BARW

  Oferowany produkt posiada czarny, malowany proszkowo stelaż. Oferujemy 8 wariantów kolorystycznych na drewniane elementy: pinia, tik, palisander, orzech, brąz, antracyt, jasny dąb i mahoń. Na życzenie klienta istnieje również możliwość wykonania stelaża w innym kolorze. Dbamy o to, aby nasz produkt zawsze doskonale wpisywał się w otaczającą go przestrzeń.