Ławka ogrodowa GRANDE bez oparcia orzech 100 cm

Zamówienie telefoniczne577 020 407

  496,00 

  Ławka dla osiedli GRANDE bez oparcia orzech 100 cm

  OPIS PRODUKTU

  Ławka osiedlowa GRANDE to funkcjonalny, solidnie wykonany produkt – przykład tego, że to co praktyczne może łączyć się z tym, co estetyczne i stylowe. Stanowi idealny element miejskiej  architektury. Doskonale wpasuje się również w przestrzeń terenów zielonych – zarówno publicznych parków i skwerów, jak i prywatnych ogrodów. Jej drewniane elementy znakomicie komponują się z ich naturą.

  Ławkę Grande kupuje się na lata. Jest skonstruowana w taki sposób, aby z wypoczynku na niej korzystali nie tylko jej właściciele, ale i kolejne pokolenia. Taką wytrzymałość gwarantuje jakość wykorzystanych w konstrukcji elementów. Rodzaj użytego w niej drewna to świerk skandynawski – król wśród drewna. Wysuszony komorowo surowiec dostał klasę wytrzymałości C 14 i C 24. Na drewno posiadamy dodatkowo certyfikat oraz deklarację zgodności.  Siedzisko wykonane jest z zaimpregnowanych desek o grubości 4,5 cm. Zgodnie z wymogami krawędzie desek są zaoblone i nie posiadają żadnych kantów. Stalowy stelaż ławki to również niezwykła stabilność – wykonany z grubych kształtowników 80×40 mm. Wszystko to sprawia, że ławka osiedlowa GRANDE zapewnia nie tylko wygodę i komfort wypoczynku, ale i bezpieczeństwo odpoczywających. Można na niej nie tylko usiąść, można na niej polegać!

  PARAMETRY

  Ławka osiedlowa GRANDE posiada opcję przymocowania do podłoża, dzięki czemu może być jeszcze bardziej stabilna! Na wykorzystywane w niej drewno posiadamy certyfikat oraz deklarację zgodności, a deski, zgodnie z wymogami, posiadają zaoblone krawędzie.

  Produkt dostarczamy do samodzielnego montażu wraz ze wszystkimi niezbędnymi śrubami.

   

   WYMIARY TECHNICZNE 

  – długość całkowita ławki: 116 cm

  – długość siedziska – 100 cm

  – wysokość siedziska: 43 cm

  – głębokość siedziska : 43 cm

  – wymiary deski : 45/70 mm

  PALETA BARW

  Oferowany produkt posiada czarny, malowany proszkowo stelaż oraz drewniane siedzisko i oparcie w kolorze jasnego dębu. Oferujemy 8 wariantów kolorystycznych: pinia, tik, palisander, orzech, brąz, antracyt, jasny dąb i mahoń. Na życzenie klienta istnieje również możliwość wykonania stelaża w innym kolorze. Dbamy o to, aby nasz produkt zawsze doskonale wpisywał się w otaczającą go przestrzeń.

  Wymiary

   

  • długość całkowita ławki: 100 cm
  • wysokość siedziska: 43 cm
  • głębokość : 40 cm
  • wymiary deski : 45/70 mm

   

  Paleta barw

  Ławka zaimpregnowana.

  Stelaż w kolorze czarnym, malowany proszkowo.

  UWAGA! Możliwość wykonania stelażu w innych kolorach (sprawdź nasze inne oferty).