Ławka ogrodowa PICCOLO 165 cm

Zamówienie telefoniczne690 004 868

  Wyczyść

  640,00 

  Ławka parkowa PICCOLO 165

  OPIS PRODUKTU

  Poszukujesz stabilnej, wytrzymałej i wygodnej ławki do wypoczynku? Oto ona! Ławka parkowa Piccolo to wysoka funkcjonalność, komfort i nieprzeciętna wytrzymałość. Stalowy, odporny na korozje stelaż wykonany został z grubych rur fi 48,3 mm. Podtrzymywane przez niego, drewniane, zaimpregnowane siedzisko i oparcie sporządziliśmy z najwyższej jakości świerkowych desek o grubości 4,5 cm. Drewno ze świerku skandynawskiego było suszone komorowo, a jego trwałość zgodna jest z klasą wytrzymałości C 14 i C 24. Dodatkowo posiadamy na nie certyfikat oraz deklarację zgodności. Deski, zgodnie z istniejącymi wymogami,  posiadają zaoblone krawędzie.

  Prosta konstrukcja i stabilne mocowanie – to atuty, jakimi może się pochwalić ławka parkowa Piccolo.  Zapewnia ona niesamowitą wygodę. Drewniane siedzisko i oparcie sprawiają, że dobrze się ona prezentuje nie tylko w parkach, ale również w nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni miejskiej.

  PARAMETRY TECHNICZNE

  Deski zaimpregnowane na wybrany przez Państwa kolor. Ławka z oparciem Piccolo to gwarancja największej stabilności. Posiada opcję przymocowania do podłoża. W tym celu dostarczamy niezbędne elementy do jej samodzielnego montażu, który zajmuje zaledwie 10 minut.

   

  WYMIARY 

  – długość całkowita ławki: 165 cm

  – długość siedziska: 155 cm

  – wysokość siedziska: 45 cm

  – głębokość siedziska: 43 cm

  – wysokość oparcia: 40 cm

  – wymiary deski : 45/70 mm

  PALETA BARW

  Ławka parkowa wykonana jest z elementów drewnianych, dostępnych w aż 8 wersjach kolorystycznych oraz malowanego proszkowo stelażu w kolorze czarnym. Na życzenie klienta stalowa konstrukcja może być przygotowana również w innym kolorze. Szeroka paleta barw umożliwia proste wkomponowanie ławki w każdą przestrzeń.