Ławka ogrodowa PRIMARIO 100 cm

Zamówienie telefoniczne690 004 868

  Wyczyść

  640,00 

  Ławka parkowa Primario 100 cm

  OPIS PRODUKTU

  Poszukujesz stabilnej, wytrzymałej i wygodnej ławki do wypoczynku? Oto ona! Ławka parkowa Primario to wysoka funkcjonalność, komfort i nieprzeciętna wytrzymałość. Stalowy, odporny na korozje stelaż wykonany został z grubych rur fi 60 mm. Podtrzymywane przez niego, drewniane, zaimpregnowane siedzisko i oparcie sporządziliśmy z najwyższej jakości świerkowych desek o grubości 4,5 cm. Drewno ze świerku skandynawskiego było suszone komorowo, a jego trwałość zgodna jest z klasą wytrzymałości C 14 i C 24. Dodatkowo posiadamy na nie certyfikat oraz deklarację zgodności. Deski, zgodnie z istniejącymi wymogami,  posiadają zaoblone krawędzie.

  Wszystko to sprawia, że ławka Primario jest niemal niezniszczalna! Raz zainstalowana, służy jako wygodne miejsce do odpoczynku przez wiele lat. Jest wysoce odporna na różnego rodzaju warunki pogodowe i ewentualne uszkodzenia. Drewniane elementy ławki doskonale komponują się z naturą, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w parku, na zielonych skwerach lub w prywatnym ogrodzie, służąc relaksowi i spotkaniom towarzyskim. Oprócz tego jest nieodzowną częścią ulicznego krajobrazu i pełni ważną funkcję w życiu mieszkańców danej miejscowości, szczególnie na terenach szkół, placów zabaw, osiedli i szpitali.

  PARAMETRY TECHNICZNE

  Ławka z oparciem Primario to gwarancja największej stabilności. Posiada opcję przymocowania do podłoża. W tym celu dostarczamy niezbędne elementy do jej samodzielnego montażu, który zajmuje zaledwie 10 minut.

   

  WYMIARY 

  – długość całkowita ławki: 100 cm

  – długość siedziska: 75 cm

  – wysokość siedziska: 43 cm

  – głębokość siedziska: 40 cm

  – wysokość oparcia: 43 cm

  – wymiary deski : 45/70 mm