Stojak Bocian na rower 3- stanowiska

Zamówienie telefoniczne690 004 868

  520,00 

  Stojak Bocian na rower 3 – stanowiska

  OPIS PRODUKTU

  Stylowy i praktyczny stojak przystosowany jest do wszystkich typów rowerów, w tym rowerów górskich. W czasach, gdy w przestrzeniach miejskich i pozamiejskich powstaje coraz więcej pasów ruchu rowerowego, a moda na dwa kółka nabiera tempa, stojaki rowerowe stają się jednym z niezbędnych elementów infrastruktury przestrzeni wspólnych i parkingów rowerowych. Stojak Bocian doskonale prezentuje się zarówno przed sklepem, biurem, zakładem pracy, jak i mieszkaniem prywatnym. Wysokiej klasy, bezpieczny i wygodny stojak to najlepsza reklama ekologicznej formy transportu.

  PARAMETRY

  Stojak rowerowy Bocian wyróżnia się bardzo wytrzymałą konstrukcją, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia fizyczne, warunki pogodowe i rdzę. Wychodzimy z założenia, że każdy stojak rowerowy powinien być skonstruowany w taki sposób, aby budził zaufanie w oczach rowerzystów. W naszym projekcie wykorzystaliśmy gruby materiał – stal ocynkowaną ze ścianką 2 mm, co znacznie wydłuża żywotność stojaka i czyni go komfortowym stanowiskiem dla każdego roweru. Wszystkie elementy tniemy laserowo oraz łączymy spawami na wyspecjalizowanych stanowiskach spawalniczych.

  Stojak rowerowy Bocian posiada otwory do przymocowania do podłoża, które dają mu dużą stabilność. Kształt i rozstaw stanowisk umożliwia swobodne zaparkowanie 5 rowerów różnego typu i wielkości.

  Jesteśmy pewni trwałości i wysokiej jakości naszego produktu, dlatego dajemy na niego 1 rok gwarancji.

   

  WYMIARY  TECHNICZNE

  Szerokość stojaka – 54 cm

  Długość stojaka – 195 cm

  Wysokość stojaka – 41,5 cm

  Odległość między osiami kół – 48,5 cm

  Szerokość na koło  – 6,5 cm

  PALETA BARW

  Stojak rowerowy Bocian jest wykonany z zabezpieczającej przed korozją stali ocynkowanej w kolorze srebrny błysk. Istnieje także możliwość polakierowania stojaka na wybrany kolor RAL, aby mógł idealnie wpisywać się w otaczającą go przestrzeń.

  Wymiary

  Długość stojaka – 540 mm

  Długość stojaka – 1125 mm

  Wysokość stojaka – 415 mm

  Odległość między osiami kół – 48,5 cm

  Szerokość na koło – 65 mm

  Paleta barw

  Stojak rowerowy ocynk galwaniczny
  RAL 7016
  RAL 7004
  RAL 8016
  RAL 9006