Stół ogrodowy Grande 175 cm kolor PINIA

Zamówienie telefoniczne577 020 407

  753,00 

  Stół Grande 175 cm kolor PINIA

  OPIS PRODUKTU  

  Stół ogrodowy Grande doskonale łączy w sobie prostotę i funkcjonalność. To idealny stół na rodzinne pikniki i wspólne posiłki pod gołym niebem. Ze względu na drewniane elementy doskonale komponuje się z naturą. Pozwala na estetyczne urządzenie zarówno prywatnych ogrodów i tarasów, jaki i firmowych posesji oraz miejskich przestrzeni zielonych i osiedli. Naszymi odbiorcami są gminy, przedszkola, szkoły oraz spółdzielnie mieszkaniowe.

  Stół Grande jest zaimpregnowany i wykonany z wysuszonego komorowo świerku skandynawskiego zgodnego z klasą wytrzymałości C 14 oraz C 24. Ponadto w trosce o jego wieloletnią trwałość, użyliśmy grubych desek o wymiarach 45/95 mm. Zgodnie z wymogami, wszystkie posiadają zaoblone krawędzie. Na wykorzystywane w konstrukcji stołu drewno posiadamy Certyfikat oraz Deklarację Zgodności. Stelaż, wykonany z grubych kształtowników 80 x 40 mm, dopełnia niezwykłą odporność na korozje i stabilność całej konstrukcji.

  PARAMETRY 

  Stół posiada możliwość przymocowania do podłoża, co pozwala zwiększyć jego stabilność. Wyróżnia się bardzo prostym, samodzielnym montażem, który zajmuje zaledwie 10 minut. Produkt dostarczamy w komplecie ze wszystkimi niezbędnymi śrubami.
   
   WYMIARY  TECHNICZNE 

  – długość całkowita: 191 cm

  – długość desek: 175 cm

  – szerokość stołu : 60 cm

  – wysokość stołu : 80 cm

  – wymiary deski : 45/95 mm

  PALETA BARW

  Stelaż w jest kolorze czarnym, malowany proszkowo, deski piniowe. Oferujemy 8 wariantów kolorystycznych drewnianych elementów stołu: pinia, tik, palisander, orzech, brąz, antracyt, jasny dąb oraz mahoń. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania stelaża w innej kolorystyce niż oferowana w standardzie. Zależy nam na tym, aby każdy zakupiony u nas stół, mógł idealnie wpisywać się w wybraną aranżację przestrzeni.