BLOG

23 września, 2019

Wyposażenie ogrodu i parku

W ofercie sklepu internetowego Ogród online znajdą Pańswto meble, które wyposażą park i ogród. Nasze rozwiązania pozwolą przybliżyć marzenia o własnym azylu w zgiełku miasta. Nie ma na co czekać – kolacja, obiad lub spotkanie na lunch ze znajomymi nigdy nie będzie już takie samo kiedy spróbujecie świętować przy naszych ławkach piknikowych!

Jak powstają nasze meble?

Przy produkcji naszych mebli nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby produkty doskonale spełniały Państwa oczekiwania. Nasze drewno to certyfikat najlepszej jakości ze świerku skandynawskiego. Wybierając nasze meble mają państwo pewność, że znajdą u nas najgrubsze deski o grubości 4,5cm!

Osiedlowa ławka, hit czy kit?

Ławki wracają do łask! Zła chluba ławek osiedlowych zanika a ich przeznaczenie przestaje być mylone jedynie z ławką pod blokiem. Dziś ławki możemy spotkać wszędzie – pomagają nam nie tylko przysiąść na chwilę lecz zostać na dłużej czytając ulubioną gazete lub książkę. Ławki znajdziemy także w pięknych miejscach takich jak lasy, góry czy parki. Nie zamykając się na te miejsca ławki podbijają Polskę znajdując coraz częściej miejsce w Waszych ogrodach!

Więcej zalet

Otrzymujemy mnóstwo wiadomości i zdjęć jak urządziliście swoje ogrody umieszczając w nich nasze meble. Bardzo Wam za to dziękujemy. Możemy zgodnie stwierdzić, że ławki nigdy nie były kitem a dziś to stuprocentowy HIT!

Oto jedno z ostatnich zdjęć podczas realizacji naszych projektów. Dziękujemy Wam za zaufanie!

Wszystkie artykuły